BETPAS 219 NASIL GİRİLİR

Betpas, sıklıkla erişim engellemeleriyle karşılaşıyor. Bu vaziyeti hızlıca çözüme kavuşturan site, buna karşın bu süreçte bazı aksaklıklar yaşayabiliyor. Sitenin erişim engellemesiyle karşılaşmasından etkilenmemek içersinde iki tekniği kullanabilmeniz mümkün. Bu yöntemlerden ilki alttaki düğmeleri kullanmak.

Erişim engellemelerinin sonrasında güncellenen bu düğmeler sizi Betpas’a ulaştıracak. Site, Betpas hesabından ardından yeni adres açmasa dahi siteye ulaşmak istiyorsak bu kez de DNS ayarlarını değiştirebilirsiniz. Bu ayarlar vasıtası ile Betpas’in külüstür giriş adreslerine bağlansanız dahi kendiliğinden yeni Betpas adresinde nefesi alacaksınız. Malta odaklı bahis sitesi Betpas’ın giriş adresi Betpas oldu. Son aylarda engellemeler sebebinden daimi giriş adresini değiştirmek halinde kalan sitenin Betpas adresi de engellendi.

Betpas.com adresine geçiş yaptan sitenin bütün hizmetlerinden bu adrese bağlantı kurarak yararlanmaya devam edebilirsiniz. Betpas’e erişim engellemelerinin sonrasında ulaşılamıyor. Bu yüzden de site, her seferinde yeni adresler açıyor. Açılan adresler de engellendiğinde farklı bir adres üstünden görev verilmeye başlanıyor. Bir ritüel durumuna gelen bu yeni adresler açma vaziyeti kanun değişmediği müddetçe devam edecek. Site, nihai engellemenin sonrasında Betpas giriş adresi üstünden görev sağlıyor.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın